اروپا

مرکز خرید ارسه، بزرگترین پاساژ ایتالیا و اروپا

مرکز خرید ارسه، بزرگترین پاسا ایتالیا و اروپا از محبوبیت زیادی در بین گردشگران تور ایتالیا برخوردار است و همیشه مسافران زیادی را به خود جذب می کند. این پاساژ آرسه با مساحت ۱۲۰۰۰۰ متر مربع، بزرگترین بازاری ست که تابحال در ایتالیا و اروپا ساخته شده است. این پاساژ از ۱۴ آوریل ۲۰۱۶ افتتاح شد. علاقمندان به خرید هر چیزی که بخواهند را در اینجا پیدا خواهند کرد: یک سوپر مارکت بزرگ ، بیش از ۲۰۰ فروشگاه و بوتیک،رستوران، کافی نت، فروشگاه های عمده فروشی و همچنین انواع تفریحات فرهنگی و ورزشهای متنوع را در اینجا ارائه می کنند.

مراکز خرید ایتالیا

مرکز خرید ارسه

این بازار نوآورانه در نزدیکی میلان، کارخانه سابق آلفا رومئو ساخته شد. این بنا حاصل تلاش سه آرشیتکت مختلف بوده که هر کدام فاز جداگانه ای از ساخت آن را به عهده گرفتند: آرنالدو زاپا خارج ساختمان، میشل دو لوچی نمای ساختمان با استفاده سنگ و چوب طراحی کرد. و در نهایت طراح معروف دیوید پادوئا کل ساختمان را طراحی نمود.

عکس مرکز خرید آرسه

فروشگاه پریمارک در پاساژ ارسه

این پروژه از مراکز خرید بزرگ دنیا الهام گرفت و به خاطر وسعت آن، طراحی منحصر به فرد و قدمتش از همه پاساژهای دنیا متمایز می شود. در اینجا یک باغ بزرگ احداث شده که مردم میتوانند برای استراحت در آنجا جمع شوند و از طبیعت لذت ببرند. یک هایپرمارکت بسیار بزرگ هم به منظور ارائه تمامی محصولات مورد نیاز مردم در این مجتمع خرید وجود دارد.

مراکز خرید رم

پاساژ ارسه

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×