اروپا

سفری به فریبنده ترین شهرهای فرانسه!

مسافران تور فرانسه که فقط به شهرهایی مثل پاریس و لیون می روند، در واقع نمیدونن چه چیزی رو از دست دادن: روستاهای کارت پستالی قرون وسطی با خیابانهای سنگفرش باریک و دیوارها کوتاه.. همچنین شهرهای کوچک ولی جذاب با مزارع انگور و مناطق سنتی رو هم نخواهند دید! حتی بدتر از اون! شهرهای کوچک فوق العاده زیبا با منظره خیره کننده از جنگ و دریا! سفری به فریبنده ترین شهرهای فرانسه! رو با ما تجربه کنین..

  • گوردس

گوردس یکی از زیباترین روستاهای فرانسه هستش که میتونین با پرسه زدن در اطراف مناظر سرسبز اونجا رو کشفش کنین. خانه های سنگی سفید و خاکستری در منطقه پراونس و قلعه و کلیسای قرون وسطی را در این شهر کوچک خواهید دید. بهترین مکان برای عکاسی از این روستای زیبا بالای صخره بل ایر در خیابان دی ۱۵ هستش. یکی دیگر از جاذبه این شهر، صومعه سمانک متعلق به قرن ۱۲ هستش که راهبان در آنجا زندگی می کنند.

کوچک ترین شهرهای فرانسه

روستای گوردس

بیشتر بخوانید: پروانس، بهشتی در فرانسه


  • اگویشیم

اینجا فراتر از آنچه از اروپا انتظار داریم را ارائه می کند: خیابانهای رنگی سنگفرش شده و ساختمانهای رنگی قدیمی با ورودی ها و دروازه های جذاب.. اگویشم در نزدیکی مرز آلمان، در سال ۲۰۱۳ بهترین روستای فرانسه انتخاب شد. این روستای منحصر به فرد با قلعه های قرون وسطی احاطه شده.اینجا به خاطر مزارع انگور شهرت زیادی داره.

جاذبه های گردشگری فرانسه

روستای اگویشیم


  • روسیلون

روسیلون واقع در دامنه کوه دوکلس یک چشم انداز رنگارنگ و دیدنی در منطقه لوبرون هستش. معمولا در شهرهای دیگه با ساختمانهای سفید و خاکستری روبرو میشین ولی این شهر پر از خونه های قرمز رنگ هستش. صخره های قرمز این شهر به جذابیتش افزوده. این روستا و مناطق اطرافش خیلی رنگارنگه و شبیه نقاشی های هنریه و الهام بخش هنرمندان معروفی هستش.

شهرهای فرانسه

روستای روسیلون

بیشتر بدانید: ۵ جاذبه شگفت انگیز فرانسه که باید بشناسید!


  • سنت آنتونینو

سنت آنتونینو یه روستای فوق العاده زیبا هستش که در ارتفاع ۴۶۰ متری از سطح دریا در جزیره کورسیکا قرار داره. به همین دلیل بهش میگن “لانه عقاب”.. این شهر کوچک یکی از زیباترین و قدیمی ترین مکانهای کورسیکا هستش. ۷۵ خانه با معماری خیره کننده در اینجا وجود داره که گردشگرا رو به خودش جذب می کنه.از تفریحات اینجا میتونیم به دوچرخه سواری، خر سواری! و ورزشهای آبی در ساحل اشاره کنیم.

دیدنی های فرانسه

روستای سنت آنتونینو


  • موستیرز سنت ماری

سنت ماری واقع در جنوب شرقی فرانسه، یکی دیگه از روستاهای خیره کننده و فریبنده در فرانشه هستش. کو های زیبا در بک گراند این روستا تصویری بی نظیر در ذهن شما به جای خواهد  گذاشت. این روستا بیشتر به خاطر صنعت سفال معروفه.

روستاهای فرانسه

روستای موستیرز سنت ماری

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×