اروپا

راهنمای خرید ارزان در مادرید

مادرید یک مکان فوق العاده برای علاقمندان به خرید می باشد که هر چیزی از صنعت مد گرفته تا صنایع دستی داخلی در آن به فروش می رسد. اگر به دنبال خرید ارزان و یا چانه زدن هستید، در اینجا ارزانترین بازارهای محلی و مراکز خرید مقرون به صرفه مادرید را ارائه می کنیم..راهنمای خرید ارزان در مادرید را با ما دنبال کنید:

 

بازار ال راسترو

بازار ال راسترو ،بزرگترین و معروف ترین بازار حراجی مادرید و از ارزانترین مراکز خرید اسپانیا، هر یکشنبه و در تعطیلات عمومی در محله های لاتینا و لاواپایس برگزار می شود. غرفه های این فروشگاه هر چیزی از کیف چرم گرفته تا تیشرت و عتیقه جات، را به فروش می رسانند. حتما در اوایل روز به این بازار بروید چرا که در اواسط روز شلوغ می شود.

عکس بازار ال راسترو

بازار ال راسترو

بازار مواد غذایی

اگر میخواهید در غذا خوردن ، چندین یورو صرفه جویی کنید، سری به بازارهای مواد غذایی مادرید بزنید. برای خرید انواع مواد غذایی تازه مثل ماهی، گوشت، و سبزیجات، به بازار مرسادو لی سبادا در محله لاتینا بروید. بعدازظهرها در اینجا ماهی تازه برای شما میپزند و سرو می کنند. اگر به دنبال غذای آماده هستید، به مرسادو دی فرناندو در محله لاواپایس بروید.

عکس بازارهای مادرید

بازار مواد غذایی مرسادو لا سبادا

بازار گرانویا

یکی از معروف ترین خیابانهای مادرید، ساختمانهای بزرگ و فروشگاه های اصلی اسپانیا را در خود جای داده است. اگر به خرید برندهایی مثل زارا، مانگو، استرادیواریوس و بزرگترین فروشگاه پریمارک در سراسر اسپانیا را در این مکان پیدا خواهید کرد. این بازار واقع در مرکز مادرید می باشد که این فرصت دسترسی به سایر جاذبه های مادرید را فراهم خواهد کرد.

عکس مراکز خرید اسپانیا

خیابان خرید گرانویا

کتابفروشی های کوئستا دو مویانو

علاقمندان به کتاب از رفتن به کتابفروشی های چوبی در نزدیکی پارک ال رتیرو حتما لذت خواهند برد. این فروشگاه ها هر روز باز هستند و عمدتا کتابهای دست دوم در اسپانیا را می فروشند و گاهی کتابهای مختلف به چند زبان را دارند.

عکس کتابفروشی های مادرید

کتابفروشی های کوئستا دو مویانو

مراکز خرید مادرید

اگر علاقه ای به مکانهای شلوغ در مادرید ندارید، یا شاید هوا برای خرید در فضای باز مناسب نباشد، خرید در خارج از شهر میتوان گزینه خوبی باشد. چندین مرکز خرید بزرگ در سراسر مادرید وجود دارد که برخی از آنها بهترین فروشگاه ها و سینما ها را ارائه می کنند. مرکز خرید لاس روزاس ویلیج، یکی از بزرگترین مراکز خرید ارزان مادرید می باشد که طرح های تخفیف ویژه برای مشتریان در نظر میگیرد.

اسپانیا

عمده فروشی لاس روزاس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×