اروپا

کارهایی که نباید در پاریس انجام دهیم!

پاریس با خیابانهای رمانتیک پوشیده از درخت، مناطق سرسبز سین، و درخشش برج ایفل در شب یکی از رویایی ترین شهرهای دنیاست. پاریس که به شهر نور معروفه ، تجربه فوق العاده به یاد ماندنی از سفر واستون به جا خواهد گذاشت. ولی خب یه سری کارهایی هست که اگه اونا رو انجام ندین، سفرتون لذت بخش تر هم میشه. کارهایی که نباید در پاریس انجام دهیم! 

 

  • یاد نگرفتن چندتا عبارت به زبان فرانسوی!

فرانسوی ها مردم خیلی صبوری هستن و در سال با گردشگران زیادی مواجه میشن که با زبان های مختلف حرف میزنن. فکرشو بکنین اگر در هتل، مغازه و یا رستورانی کار کنین و یک خارجی بیاد و به زبان دیگه حرف بزنه، خب شما هاج و واج فقط نگاهش میکنین. پس بهتره حداقل کلمات ساده ای مثل سلام (Bonjour)، آقا/خانم (Monsieur/Madame) و متشگرم (Merci) رو بلد باشین چرا که در فرانسه زیاد استفاده میشه. این احترام شما به جایی که هستین رو میرسونه.


  • بازدید نکردن از کاخ ورسای در یک سفر نیم روزه از پاریس!

اگر یکی دو روز در پاریس هستیو وقت دارین، حتما یک سفر نصفه روزه به کاخ ورسای داشته باشین که مسافت کوتاهی هم تا پاریس داره. در ورسای با خیابانی باشکوه پر از درختان سرسبز ، مردم خودمانی و خونگرم در کافه ها و… حس میکنین به گذشته سفر کردین.


  • خرید کردن در شانزلیزه!

متاسفم که رویای شما رو درهم میریزم ولی شانزلیزه چیزی جز شلوغی و هرج و مرج نصیبتون نمیکنه. مغازه های اینجا برندهای بین المللی رو به فروش میروسونن که در خیلی از جاهای دیگه هم میشه پیدا کرد. رستورانهای شانزهلیزه هم خیلی گران هستن و کیفیت مناسبی ندارن.

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×