اروپا

۳ سفر یکروزه در فرانسه!

فرانسه یکی از محبوب ترین جاذبه های اروپا به شمار میره که همواره گردشگران زیادی رو هم به خودش جذب می کنه. همونطور که میدونین تورهای کوتاه و یکروزه میتونه خیلی جذاب تر از تور های طولانی مدت باشه. برای همین ما در اینجا به معرفی ۳ سفر یکروزه در فرانسه! می پردازیم. پس با ما باشین.

 

  • سفر یکروزه از نیس به موناکو و ازه

هر چیزی کمش خوبه مخصوصا اگر در مورد سفر باشه! این تور یکروزه که از نیس، فرانسه شروع میشه و با بازدید از موناکو و ازه تموم میشه، بهترین راه برای بازدید از فرانسه و ریویرا هستش. شما با یک ون کوچک ، نیس را ترک می کنین تا به روستای قرون وسطی ازه سفر کنین.. جایی که قلعه های افسانه ای باشکوه روی تپه ها با نمای بی نظیر دریای مدیترانه وجود داره. شما رو از مسیر موین و یا خیابان کورنیش وسط به این روستا خواهند برد.

جاذبه های فرانسه

روستای ازه، فرانسه

حتما کفش راحتی بپوشین تا بتونین خیابانهای سنگفرش شده با قدمت ۱۰۰۰ ساله رو پشت سر بگذارین و به باغ بالای تپه برسین. نمای آنجا فوق العاده خیره کننده هستش و واقعا ارزش این همه سختی رو داره! میتونین سری هم به کارخانه عطر سازی روستا در زیر تپه بزنین که بهترین عطرهای دنیا در فرانسه رو تولید می کنه.

بعد از آن به موناکو خواهید رفت، جایی که ازدواج رمانتیک گریس گلی با شاهزاده موناکو به وقوع پیوست. و پسر آنها حاکم فعلی موناکو هستش. بعد به شهر قدیم مونته کارلو میرسید. سری به موزه کازتو اوشنگرافیک بزنین.

عکس کاخ موناکو

کاخ موناکو، فرانسه

بیشتر بخوانید: ۵ تا از بهترین سواحل فرانسه کدامند!


  • سفر یکروزه از پاریس به کوه سنت میشل

این تور یکروزه ما رو به یکی از جاذبه های نمادین فرانسه، کوه سنت میشل، میبره. روستایی که روی جزیره ای سنگی واقع شده، جایی که نورماندی و بریتنی به هم می پیوندند. مونت سنت میشل از دور مثل یک سرزمین افسانه ای می ماند. ازونجایی که سفر از پاریس به مونت سنت میشل چندین ساعت طول میکشه، این تور با نهار در یک رستوران محلی شروع میشه.

جاذبه های گردشگری فرانسه

مونت سنت میشل، فرانسه

بعد از نهار، راهنمای تور شما رو به تور پیاده روی از مسیرهای پیچ در پیچ به سمت بالای روستا میبره. در مورد تاریخ این روستا، زمانی که یک مکان دفاعی بوده، اطلاعات زیادی کسب خواهید کرد. و همچنین خواهید فهمید که در قرن هشتم یک مکان مذهبی برای مدت ها بوده است. در حالی که کوه سنت میشل در حال حاضر روی یک جزیره واقع شده، در دوران باستان به سرزمین اصلی متصل بود. در طول قرن ها، فرسایش طبیعی شکل جاذبه ها رو تغییر داد.

دیدنی های فرانسه

کوه سنت میشل

بیشتر بدانید: ۵ ترفند برای سفری ارزان به فرانسه!


  • سفر یکروزه از پاریس به ورسای

اگر به دنبال شکوه و زیبایی هستین، پس تور کاخ ورسای باید برای شما در اولویت تفریحات فرانسه قرار بگیره. شما با یک ون لوکس از پاریس به ورسای خواهید رفت که در حال حاضر به حومه ثروتمند پاریس تبدیل شده. وقتی به این کاخ سلطنتی برسین ، باید صف طولانی توریست های علاقمند در ورودی کاخ رو رد کنین تا موفق به بازدید از این جاذبه دیدنی فرانسه بشین. راهنمای تور در بازدید از کاخ، جزئیات را برای شما خواهد گفت.

عکس ورسای

ورسای، فرانسه

معروف ترین قسمت کاخ، سالن آیینه ها هستش که میتونه خیلی برای شما جذاب باشه. ۲۱ آیینه در هر ۱۷ بخش سالن دیده میشه و اینجا برای مراسم های دولتی مهم استفاده میشده. بعد از آن به باغ زیبا با فواره های تزیینی و گلهای رنگارنگ خواهید رفت و در رستوران گرند کانال در این کاخ به صرف نهار می روید.

گالری آیینه ها

سالن آیینه ها، کاخ ورسای

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×