اروپا

دریم پالاس مادرید (Dreams Ice Palace)

دریم پالاس مادرید (Dreams Ice Palace) ، قصر یخی در مادرید است که به محبوب ترین مراکز تفریحی اسپانیا تبدیل شده است. مردم مادرید تعطیلات آخر هفته خود را در دریم پالاس، تنها مرکز اسکیت روی یخ در مادرید سپری می کنند. از سال ۲۰۱۳ این مرکز دوره های اسکیت و هاکی روی یخ، پاتیناژ و پیچش پیچش یا حلقه زنی را ارائه کرده است. به غیر از تفریحات یخی، این مجموعه شامل سینما، بولینگ و بسیاری مغازه و رستوران است.

دریم پالاس مادرید

دریم پالاس مادرید

دریم پالاس یکی از بهترین مراکز تفریحی مادرید است که برای اوقات فراغت شما برنامه هایی را در نظر گرفته است. یکی از بهترین زمین های اسکیت روی یخ در تمام اروپا را در این مرکز خرید میتوانید پیدا کنید. ۲۴ خط بولینگ و سینما ۱۵ بعدی از دیگر امکانات تفریحی آن هستند. در حین خرید  میتوانید سینما و رستوران بروید و همچنین از یک استخر سرپوشیده، سالن تربیت بدنی و بازی بولینگ استفاده کنید. راستی امکان جشن تولد گرفتن برای کودکان هم در این مجموعه فراهم شده است.

دریم پالاس مادرید

دریم پالاس مادرید

سالن هاکی روی یخ هزار و هشتصد متر مربع مساحت دارد که میتواند برای گردشگران تور اروپا قابل توجه باشد. سالن هاکی روی یخ از اواسط سپتامبر تا پایان ماه مه باز است، اگر شما عاشق اسکیت و یا در تور اسپانیا با بچه ها سفر می کنید، این یک شانس بزرگ برای شماست. اسکیت را هم می توانید در همان جا اجاره کنید. پس از اسکیت هم از خوردن یک فنجان شکلات داغ در کافه تریا که مشرف به زمین یخ است، لذت ببرید.

دریم پالاس مادرید

دریم پالاس مادرید

 اگر در روزهای دوشنبه و چهارشنبه بین ساعات ۲۰٫۴۵ و ۲۳٫۰۰ به دریم پالاس بروید، از تخفیفات ویژه ای بهره مند می شوید. در طول کریسمس هر روز بعد از تعطیلات مدرسه، از جمله روزهای یکشنبه این مجموعه باز است. تنها در بعدازظهر ۲۴ و ۳۱ دسامبر و صبح روز ۲۵ دسامبر و ۱ ژانویه، تعطیل می باشد.

در کنار این تفریحات می توانید به مغازه ها هم سری بزنید و خرید کنید. دریم پالاس یکی دیگر از یهترین مراکز خرید مادرید و مراکز خرید اسپانیاست که انواع برندهای معروف دنیا در آن شعبه دارند. رستوران و هایپرمارکت هم از دیگر خدمات دریم پالاس هستند.

دریم پالاس مادرید

دریم پالاس مادرید

دریم پالاس مادرید

دریم پالاس مادرید

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×