اروپا

منطقه ساحلی فرنچ ریویرا در فرانسه

منطقه ساحلی فرنچ ریویرا در فرانسه در اواخر قرن ۱۸ این منطقه تفریحگاه زمستانی قشر مرفه بریتانیایی بود. با آمدن خط راه آهن به مکانی عالی برای تعطیلات بریتانیایی ها،  روس ها و دیگر اشراف زاده ها مثل ملکه ویکتوریا، و پادشاه ادوارد تبدیل شد. در نیمه اول قرن بیستم هم هنرمندان و نویسندگانی همچون پابلو پیکاسو، هنری ماتیس، ادیت وارتون، سامرست موه، و اولدوس هاکسلی به اینجا می آمدند.

دیدنی های فرانسه

منطقه ساحلی فرنچ ریویرا در فرانسه

فرنچ ریوریا “cote dazur” در سواحل فرانسوی دریای مدیترانه مکانی تفریحی برای انبوهی از گردشگران ثروتمند و سلبریتی ها در تور ارزان فرانسه می باشد. هر چند این رودخانه به خاط فستیوال فیلم کن، شکوه سنت تروپز و موناکو معروف است، ولی دارای جاذبه های بکر و ناشناخته زیادی می باشد مثل روستای ازه، سنت پل ونیز.. این منطقه ساحلی با آب و هوای معتدل تا گرم و خشک در تمام طول سال، یکی از شمالی ترین سواحل دریای مدیترانه به شمار می رود.

تور فرانسه

ریویرای فرانسه

ریویرای فرانسه در غرب اروپا بین کوه های آلپ و مدیترانه شما را شگفت زده خواهد کرد. از طریق سفری به جزایر لرین در این منطقه داشته باشید و یا از سواحل شنی ماندلیو بازدی کنید. در اینجا ۱۳ پارک بزرگ و خیره کننده وجود دارد که میتوانید در آن به پیاده روی، اسب سواری و دوچرخه سواری ، کوهنوردی و غواصی بپردازید.

مکان های دیدنی فرانسه

بندر کوت دازور

اگر تصمیم دارید تابستان امسال به جنوب فرانسه سفر کنید، چندین مکان در این منطقه ساحلی وجود دارد که نباید از دست بدهید. در واقع فرنچ ریویرا پر از جاذبه های دیدنی و بهشت های گمشده می باشد که انتخاب یکی از آن واقعا دشوار است ولی از بین مهمترین آنها میتوان به شهرهای نیس، آنتیبس، کانس، سنت تروپز، کاسیس اشاره کرد. فرنچ ریویرا معروف به کوت دازور، مکانی رویایی در فرانسه یکی از پرطرفدارترین جاهای دیدنی این کشور به شمار می رود که پر از روستاهای قرون وسطی، ویرانه های رومی، قلعه های خیره کننده می باشد.

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×