اروپا

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

مرکز خرید فونت هوف (Fünf Höfe) یکی از مراکز خرید آلمان است که فاز اول آن در سال ۲۰۰۱ ساخته و افتتاح شد و فاز ساخت و ساز دومش در سال ۲۰۰۳ تکمیل شد. اگه به دنبال جایی می گردین که همچون بوگی میلان لباس های شیک مردانه داشته باشه، بدون شک فونت هوف مونیخ انتخاب مناسبیه. این مرکز خرید عنوان زیباترین مراکز خرید مونیخ رو به خودش اختصاص داده. 

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

معماری فونت هوف تلفیقی از مد، سبک زندگی، هنر و لذته که سالانه بیش از هفت میلیون نفر رو به خودش جذب می کنه. این مرکز خرید که از بهترین مراکز خرید اروپاست، در مجموع دارای ۶۴ مغازه منحصر به فرد و شیکه که کلیه برندهارو می تونین تو اونجا پیدا کنین و از خریدتون لذت ببرین. انواع پوشاک و لباس های مد، لوازم آرایشی، صنایع دستی زرگری، کتاب و یا مواد غذایی برای زندگی روزمره – فروشگاه های اغذیه فروشی کوچک، بوتیک منحصر به فرد و نمایندگان برندهای مشهور جهان از گردشگران تور آلمان برای بازدید از مرکز خرید Fünf Höfe دعوت می کنن.

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

با توجه به اینکه فونت هوف در مرکز مونیخ قرار داره، انوع وسیله نقلیه همچون مترو و قطار، تراموا و اتوبوس در دسترسه. همچنین یه پارکینگ زیرزمینی هم داره که دیگه نگران جای پارک نباشین و با خبال راحت خرید لذت بخش رو تجربه کنین. این مرکز خرید رستوران و فرشگاه های مواد غذایی هم داره. بنابراین اگه زمان خریدتون طولانی شد، همونجا میتونید غذاهای دلچسب و فست فود سفارش بدین. در سفرتون با تور اروپا، حتما رفتن به این مرکز خرید رو در برنامه تون داشته باشین.

آدرس : Theatinerstraße 11, 80333 München, Germany

ساعت بازدید : ۱۰ صبح تا ۸ شب

تلفن : +۴۹ – ۸۹۲۴۴۴۹۵۸۰

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

مرکز خرید فونت هوف مونیخ

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×