اروپا

راهنمای سفر به آلمان: آنچه باید بدانید!

آیا میدونستین آلمان با واژه هایی مثل “غذا، سوسیس، جدیت، پیاده روی، قلعه، و پارتی های تکنو” هم معنی هستش؟ حتی کشور مدرن آلمان شاید معناهای بیشتری هم داشته باشد. هنر، موسیقی و رویدادهای بین المللی در برلین، جنگل های زیبا در غرب، کلیساهای فوق العاده، شهرهای زیبا و پر جنب و جوش در جنوب و شهرهای تاریخی و سواحل دیدنی در شمال.. آلمان ها مردم جدی به نظر می رسند. هر چند با تمام جدیت، انسانهای مهربان و هم نوع دوستی هم هستند. هر چقدر بیشتر از این کشور دیدن کنید، بیشتر عاشقش خواهید شد. یک منطقه باستانی با تفریحات و دیدنی های متعددی که تصورش را هم نمیتوان کرد. عجله نکنید. برای همه دیدنی های آلمان وقت کافی صرف کنید چرا که ارزشش را دارد. (و البته اینم بگم که آلمان کشور ارزانی می باشد اگر درست خرج کنید..)! راهنمای سفر به آلمان: آنچه باید بدانید!

راهنمای سفر به آلمان: آنچه باید بدانید!

آلمان

آنچه در آلمان نباید از دست بدهید..

 • در برلین گم شوید!

پایتخت آلمان که موزه های جهانی، تاریخ غنی، محله های پر جنب و جوش و بهترین تفریحات اروپا را دارد. از موزه ها و سالن های موسیقی و هنر گرفته تا کافه ها و غذاخوری های ارزان، برلین یکی از ارزان ترین پایتخت های اروپایی ست که انتظار شما را می کشد.

بیشتر بخوانید: اطلاعات مهم برای سفر به برلین
 • از مونیخ دیدن کنید!

مونیخ پسرعموی آرام برلین! شهری با خیابان های کوچک، کافه های بزرگ، غذاهای فوق العاده خوشمزه، پارک های زیبا و کاخ های سلطنتی می باشد. یکی از گران ترین شهرهای آلمان ولی یک جاذبه زیبا، هم به شمار می رود که در نزیدیک شهرهای باواریا قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: اطلاعات مهم برای سفر به مونیخ
 • سری به جاده رمانتیک آلمان بزنید!

جاده رمانتیک، یک زنجیره ای از شهرهای تاریخی در باواریا، مسیری بی نظیر است که در آن میتوانید شهرهای باواریا در امتداد کوه های پوشیده از برف را کشف کنید. یک مکان گردشگری شلوغ پلوغ، اما زیبا و آرامش بخش..

 • در جنگل سیاه به پیاده روی بپردازید!

جنگل سیاه واقع در نزدیکی مرز فرانسه به خاطر درختان کاج سبز تیره ، این نام را دارد. صدها مایل مسیر پیاده روی در اینجا هست که ارزش کشف کردن را دارد. میتوانید ساعتی را در شهر بگذرانید که به خاطر ساعت کوکو و غذاهای آلمانی معروف است. بهترین زمان سفر به جنگل سیاه، فصل پاییز است.


سایر جاذبه ها و تفریحات آلمان

 • به کشف دریاچه کنستانس بپردازید!
 • از هانور بازدید کنید!
 • در پارک ملی برچتسگادن به پیاده روی بپردازید!
 • سری به تریر بزنید!
 • از درسدن دیدن کنید!
 • یک روز را در کلن بگذرانید!
 • قلعه نوسچونوانستین را ببینید!
 • به فرانکفورت بروید!
 • از پارک المپیا غافل نشوید!
 • اسچلوس کودیتز را از دست ندهید!
 • به هامبورگ بروید!
 • در برمن استراحت کنید!

هزینه سفر به آلمان

اقامت: اقامت در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی ارزان است. هتل های زیادی در آلمان وجود دارد و خوابگاه ها شبی ۱۰ تا ۳۰ یورو برای شما اب می خورد. برای اتاق خصوصی انتظار شبی ۵۰ یورو را داشته باشید. معمولا وای فای رایگان و صبحانه هم ارائه می شود. قیمت هتلهای ارزان آلمان از همین رنج شروع می شود پس برای یک اتاق دو نفره کوچک با حمام انتظار ۴۵ تا ۶۵ یورو را داشته باشید. اتاقهایی که به طور مشترک در اختیار مسافران قرار می گیرد و امکانات خوبی هم دارد حدود ۲۲ یورو برای هر شب می شود و قیمت آپارتمان یا خانهمستقل از ۴۵ یورو شروع می شود. در حالی که چادر زدن غیر قانونی ست و کمپ های زیادی چادر در سراسر کشور کرایه می دهند که از ۵ تا ۲۰ یورو برای هر شب اب میخورد.

غذا: غذا در آلمان خیلی ارزان و خوشمزه است. از دستفروش ها با ۲ تا ۴ یورو میتوان یک فست فود خوشمزه تهیه کرد. در کافه ها یک وعده غذا از ۹ تا ۱۵ یورو آب میخورد. ساندویچ های آماده ۵ یورو می باشند. فست فود (مک ونالد) ۷ یورو می شود. غذاهای ترکی، آسیایی و خاور میانه را با ۵ یورو میتوان خرید ولی یک وعده غذای لذیذ و لوکس در رستوران درجه یک حدود ۲۰ یورو می شود. اگر بخواهید خودتان آشپزی کنید باید حدود ۳۵ تا ۶۵ یورو پول کنار بگذارید.

حمل و نقل: قطارهای پر سرعت در آلمان بسیار محبوب هستند ولی خیلی گران می باشد. از برلین تا مونیخ ۱۸۰ یورو برای شما آب میخورد. قطارهای بین المللی با بلیط درجه ۲ ، حدود ۴۰ تا ۷۰ یورو می شود. میتوان با اتوبوس سفر کرد و هزینه کمتری پرداخت. بلیط اتوبوس ۱۵ تا ۳۰ یورو می شود. دوچرخه سواری به صورت روزانه ۱۸ یورو می شود.

تفریحات: هزینه بازدید از موزه ها بین ۱ تا ۱۵ یورو می شود. تورهای دوچرخ سواری و قایق سواری بین ۲۴ تا ۴۰ یورو می باشد. تورهای شهری هم ۱۲ تا ۲۵ یورو است. دوچرخه هم با ۱۸ یورو به شما کرایه داده می شود.

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×