اروپا

سواحل آلمان!شاید باورتون نشه!

برخی از آلمانی ها برای تعطیلات تابستانی کشور خود را به قصد سفر به ایتالیا، یونان، اسپانیا ترک می کنند، درحالی که واقعا نیازی به این کار نیست! شاید در تمام طول سال، آب و هوا برای شنا کردن مناسی نباشد ولی در ماه های گرم به طور باورنکردنی در سراسر کشور موقعیت ورزشهای آبی وجود دارد. چه بخواهید در سواحل شنی سفید با وسعت زیاد شنا کنید و چه بخواهید در جزیره و یا دریاچه ها خوش بگذرانید، شما از کیفیت سواحل آلمان شگفت زده خواهید شد! در ماه مارس تا می ، آبها برای شنا کردن گرم هستند و دما از ۲۵ تا ۳۵ درجه متغیر است. سواحل آلمان!شاید باورتون نشه! ولی فوق العاده لذتبخش و منحصر به فرد هستند. با ما باشید.

 

جزیره روگن

یکی از بزرگترین و پر بازدید ترین جزایر آلمان می باشد که برخی از بهترین سواحل کشور را در خود جای داده است. روگن واقع درشمال شرقی،یکی از آفتابی ترین سواحل آلمان (در نزدیکی جنگل سیاه در فرایبورگ) می باشد. جنگل های باستانی و صخره های گچی در پارک ملی جازموند در اینجا از میراث جهانی یونسکو به شمار می روند.

و اما در مورد ساحل.. این ساحل ۳۷ مایل امتداد دارد.اگر به دنبال آبهای آرام و جایی ایده آل برای خانواده ها هستید، ساحل باب و گورن را انتخاب کنید. در واقع بهترین ساحل جزیره روگن، ساحل شنی پورا با ۳٫۵ مایل طول می باشد.

عکس جزیره روگن

جزیره روگن، برلین، آلمان

جزیره سیلت

سیلت یکی دیگر از جزایر شمالی آلمان با شکلی عجیب و غریب، یک ساحل ۴۰ کیلومتری فوق العاده دارد. برای خانواده بهترین گزینه، سواحل ونینگتد می باشد و اگر به دنبال آب و هوای گرمسیری می باشید به سواحل ساموئا و سانسیبار بروید. اگر از شلوغی جزیره سیلت خسته شدید، به جزیره ای در همان نزدیکی به نام جزیره آمروم بروید، جایی که سواحل دریای وادن و کنیپسند وجود دارد.

عکس جزیره سیلت

جزیره Sylt، آلمان

ساحل کولونزبورن

ابهای فیروزه ای رنگ سواحل شنی که به سمت شهری کوچک در حرکت هست.این ساحل نه تنها کوچک نیست بلکه ساختمانهای بلندی هم اندازه درختان دارد و نمای فوق العاده زیبا و بی نظیر ایجاد کرده است. کمتر گردشگری از این ساحل آلمان خبر دارد و بکر و دست نخورده است. هتل اوستسی در این ساحل طرفداران زیادی دارد و امکانات عالی به مسافران ارائه می کند.

عکس ساحل کولونگزبورن

ساحل Kuelungsborn

جزیره یوزدم

یکی دیگر از جزایر دریای بالتیک که بین آلمان و لهستان تقسیم شده است، یکی از آفتابی ترین سواحل آلمان با ۴۵ کیلومتر خط ساحلی شنی می باشد. سونینسل (جزیره آفتابی) هتل ها و عمارت های ساحلی و همچنین تفریحاتی مثل دوچرخه سواری، اسب سواری و سالنهای آبگرم ارائه می کند.

عکس جزیره یوزدم

جزیره یوزدام آلمان

سواحل دریاچه ها

کشور آلمان پر از دریاچه های دوست داشتنی می باشد که میتوان سفر یکروزه به آنجا داشت و از شنا و سایر تفریحات آن لذت برد. بهترین دریاچه های آلمان عبارتند از:

  • دریاچه کونستانس
  • دریاچخ چیمسی
  • دریاچه استارنبرگ
  • دریاچه آمرس

    عکس دریاچه آلمان

    دریاچه های آلمان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×