اروپا

قصر هوهنزولرن آلمان

قصر هوهنزولرن (Hohenzollern Castle) در ۵۰ کیلومتری جنوب شهر اشتوتگارت قرار دارد. این قصر بر روی یک تپه مرتفع بنا شده است و در فهرست زیباترین قلعه‌های این کشور، جایگاهی خاص دارد. قلعه هوهنزولرن با بیش از ۳۰۰،۰۰۰ بازدید کننده در سال، یک مقصد توریستی محبوب و یکی از پربازدیدترین قلعه های آلمان است. در کنار چشم انداز زیبا و جادویی و البته معماری باستانی و شکوهمندش، بازدیدکنندگان تور اروپا می‌توانند از معماری داخلی هنرمندانه و سلطنتی آن نیز لذت برده و از موزه‌ای که درون قلعه برپاست، دیدن کنند.

قصر هوهنزولرن آلمان

قصر هوهنزولرن آلمان

قلعه‌ی هوهِنزولرن میراث دار تاریخی درخشان بوده و اولین نشانه‌های قدرت گرفتن امپراتوری آلمان در قرون وسطی را می‌توان در همین ناحیه مشاهده نمود. این قلعه که از مهمترین دیدنی های آلمان به شمار می رود، بر فراز کوهی به همین نام و در ارتفاع ۸۵۵ متری از سطح دریا ساخته شده است. این ارتفاع باعث شده که این قصر دسترسی فوق العاده زیبایی به اطراف داشته باشد به طوری که یکی از زیباترین مناطق برای عکاسی گردشگران تور آلمان است. این قصر رویایی در زمان های دور محل زندگی شاه پروستی ها و امپراطور المان بوده است.

قصر هوهنزولرن آلمان

قصر هوهنزولرن آلمان

قصر هوهنزولرن که از مهمترین دیدنی های اروپا ست، در قرن یازدهم ساخته شده اما بعدها در سال ۱۴۲۳ میلادی به کلی تخریب شد و در سال ۱۴۶۱ مجدداً ساخته شد. در طول قرن نوزدهم، فردریک ویلیام چهارم (Frederick William IV) شاه پروس، ویرانه‌های برجا مانده از این قلعه را مجددا مورد مرمت و بازسازی قرار داد. امروزه این قلعه به عنوان مقصد گردشگری پرطرفدار، شناخته می‌شود. در این موزه می‌توان آثار شخصی پادشاه فردریک کبیر و مکاتبات افراد مشهوری همچون جرج واشنگتن و همچنین اسنادی از دوران سلطنت شاهان پروس، بازدید کرد.

قصر هوهنزولرن آلمان

قصر هوهنزولرن آلمان

قصر هوهنزولرن آلمان

قصر هوهنزولرن آلمان

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×