اروپا

اختلاف ساعت ایران و اروپا!

اختلاف زمانی بین ایران و اروپا ۲:۳۰ ساعت هستش. در واقع ایران دو ساعت و نیم از کشور های اروپایی مثل فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و آلمان از نظر زمانی جلوتره. مثلا وقتی در پاریس، فرانسه، ساعت ۹ صبح هستش،در تهران ساعت ۱۱:۳۰ هستش. اختلاف مکانی بین ایران و فرانسه از راه هوایی ۲۶۲۶٫۷ مایل تخمین زده شده و مدت پرواز به طور تقریبی برای یک پرواز بدون توقف از تهران، ایران به پاریس، فرانسه و سایر کشورهای اروپایی حدود ۵ ساعت و ۲۷ دقیقه است. البته این زمان کاملا تقریبی هستش و همه چیز بستگی به نوع و سرعت هواپیما در تور اروپا داره. برای اطلاعات بیشتر درباره اختلاف ساعت ایران و اروپا! با ما همراه بشین..

 

اختلاف زمانی ایران و اروپا

اختلاف ساعت ایران و اروپا

 

  • برنامه ریزی جلسه در تهران و کشورهای اروپایی

متاسفانه بین ساعات کاری دو کشور فاصله زیادی وجود نداره. برای برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی یا یک جلسه حضوری برای دو کشور ، باید از ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر در تهران و از ۸ صبح تا ۳:۳۰ بعدازظهر در پاریس، زمان بندی کنین. جوری که برای هر دو طرف مناسب باشه.

بیشتر بخوانید: سفر به اروپا بدون ویزا


  • برنامه تماس تلفنی از تهران ، ایران به اروپا

اگر در تهران زندگی میکنین و میخواین با دوستی در اروپا تماس بگیرین، میتونین از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱:۳۰ صبح به زمان خودتون باهاشون تماس بگیرین. به زمان اونا از ۷ صبح تا ۱۱ شب هستش. چرا که پاریس ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه از تهران عقب تر هستش.

اگر میخواین به کسی در ساعات کاری در اروپا دسترسی پیدا کنین، باید از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۷:۳۰ صبح تماس بگیرین. ولی بهترین زمان برای تماس گرفتن از ۹ صبح تا ۵ صبح هستش چونکه ساعت کاری آنها در این بازه زمانی هستش.

بیشتر بدانید: ۳ سفر یکروزه به فرانسه

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×