اروپا

شهر ساحلی لاکونچا در اسپانیا

شهر ساحلی لاکونچا در اسپانیا یکی از بهترین جاذبه های اسپانیا می باشد که هر سال گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در اینجا هتلهای لوکس و ارزان زیادی برای مسافران تور اسپانیا وجود دارد و تجربه فوق العاده ای از سفر به این کشور را برای شما رقم خواهد زد. یکی از مهمترین تفریحات سن سباستین اسپانیا، بازدید از همین ساحل خیره کننده می باشد.مکانی فوق العاده برای توریست های داخلی و خارجی که میتوان در آنجا به عکاسی، شنا، پیاده روی، ماهیگیری و غیره پرداخت.

شهرهای ساحلی اسپانیا

شهر ساحلی لاکونچا در اسپانیا

این ساحل معروف لا کونچا (La Concha) که با جزایر و کوه های بلند از بادهای شدید حفظ شده است، یکی از بهترین سواحل اسپانیا به شمار می رود. از تفریحات اینجا میتوان به موج سواری اشاره کرد و یا میتوانید در جاده های بی نظیر به پیاده روی بپردازید و به دنبال رستورانهای خوب بگردید و از نمای ساحل لذت ببرید.

سواحل اسپانیا

ساحل لا کونچا

ساحل لاکونچا در سن سباستین اسپانیا در خلیج لاکونچا یکی از معروف ترین شهرهای ساحلی اروپا می باشد. این ساحل شنی زیبا درست در مرکز شهر سن سباستین واقع شده است. این ساحل حتی در تابستان آب وهوای خنکی دارد و البته آبهای گرم برای شنا کردن و لذت بردن از تفریحات ساحلی.. و همین مسئله این شهر ساحلی را به گزینه ای عالی برای خانواده ها تبدیل کرده است. دو لنج شناور روی خلیج وجود دارد که میتواندر آنجا آفتاب گرفت و از آرامش ساحل لذت برد.

سواحل کشور اسپانیا

جزیره سانتا کارلا، لا کونچا، اسپانیا

جزیره کوچک سانتا کارلا هم در این منطقه یک ساحل کوچک دارد و مکانی فوق العاده برای پیک نیک می باشد و با قایق موتوری میتوان به آنجا رفت.در اینجا چندین باغ سرسبز و زیبا، چرخ و فلک رنگی، رستوران غذاهای دریایی، و هتلهای شیک نیز وجود دارد.

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×