اروپا

مون بلان، قله سفید پوش فرانسه

مون بلان، قله سفید پوش فرانسه معروف به کعبه کوهنوردان دنیا، بلندترین قله در آلپ و اروپای غربی و یکی از مهترین مراکز تفریحی فرانسه به شمار می رود که هر سال بیست هزار نفر به آن صعود می کنند. بالا رفتن از این قله کار هر کس نیست و نیازمند آمادگی قبلی و آموزشهای لازم می باشد.

قله مون بلان فرانسه

کوه مون بلان در فرانسه

مون بلان (mont blanc) به معنای کوه سفید، یکی از بلندترین کوه های اروپا به شمار می رود که در آلپ، مرز فرانسه ایتالیا واقع شده و به سوئیس ختم می شود. مونت بلان، سقف اروپای غربی که ارتفاع آن به ۴۸۱۰ متر می رسد، سومین دیدنی طبیعی دنیاست. موقعیت منحصر به فرد قله مون بلان، آن را به مکانی ایده آل برای تفریحات در فضای باز مثل کوهنوردی و اسکی روی برف در امتداد مسیرهای کوهستانی و یخچالهای طبیعی تبدیل کرده است.

دیدنی های فرانسه

مون بلان

صعود به قله نیاز به آمادگی جسمانی عالی دارد و باید بتوانید ۱۰ تا ۱۲ ساعت فعالیت در ارتفاعات بالا را تحمل کنید. برخی از تورهای کوهنوردی در این قله تجربه فراموش نشدنی و هیجان انگیز اسکی را برای شما رقم خواهند زد که قبل از صعود آموزش های لازم به شما داده خواهد شد.

جاذبه های فرانسه

مون بلان، فرانسه

این کوه بین دو کشور فرانسه و ایتالیا می باشد که امروزه به عنوان جاذبه های دیدنی فرانسه شمرده می شود. در مون بلان یک تونل ۱۱ کیلومتری وجود دارد که دو کشور را به هم متصل می سازد. دلیل شگفت انگیز بودن این تونل، سیستم تهویه هوای آن می باشد که معماران را شگفت زده می کند.

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×