اروپا

۸ عکس شگفت انگیز از مونت سنت میشل

جزیره دیدنی مونت سنت میشل با جزر و مدهای فراوان در سواحل شمال غربی نرماندی واقع شده، جایی ست که بخاطر معماری قرون وسطی در بین گردشگران تور فرانسه به شهرت رسیده و یکی از برترین جاذبه های گردشگری آنجا، کلیسای مون سنت میشل هستش.  ۸ عکس شگفت انگیز از مونت سنت میشل رو در اینجا ببینین:

عکس مونت سنت میشل

مونت سنت میشل، فرانسه

این صومعه الهام بخش سنت میشل بر نوک قله واقع شده و توسط راهبان در ۷۸۰ بعد از میلاد ساخته شد. از آن پس مونت سنت میشل به عنوان یکی از مهمترین مکانهای مذهبی فرانسه شناخته شد و البته به خاطر قلعه های استراتژیک و زندانش هم معروف بود.

کلیسای سنت میشل

کلیسای سنت میشل

دیدنیهای فرانسه

کلیسای سنت میشل

تور فرانسه

مون سنت میشل

این جزیره به شهرهای اصلی فرانسه راه دارد که میتوان از طریق اتوبوس از رنس و پونتورسون به آنجا رفت. وقتی که در این جزیره جزر و مد پایین هستش، میتوان از طریق پل پوشیده از گل به این جزیره رفت ولی در صورتی که جزر و مد افزایش پیدا کند، این مسیر برای پیاده روی خطرناک هستش.

جاذبه های گردشگری اروپا

صومعه سنت میشل

تور ارزان فرانسه

جزیره سنت میشل

بازدید از کوه سنت میشل میتونه نمایی از دیوارهای قرون وسطی، قلعه ها، یک روستای کوچک با کمتر از ۱۰۰ نفر جمعیت، خیابانهای باریک و پیچ در پیچ، پر از کلیسا، باغ ، موزه ، فروشگاه و هتل رو به گردشگران ارائه می کنه. در پایین کلیسای قدیمی سنت میشل، تعدای کافه و رستوران هم وجود داره.

خیابانهای سنت میشل

خیابانهای سنت میشل

سنت میشل

سنت میشل

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×