اروپا

نافپلیو،شهر چهارفصل یونان

نافپلیو،شهر چهارفصل یونان در ۱۲ کیلومتری جنوب شرق آرگوس در خلیج آرگولیک، یکی از زیباترین و رمانتیک ترین شهرهای یونان برای تمام فصل هاست. این شهر موقعیتی عالی در یک بندر کوچک زیر قلعه پالامیدی دارد و شکوه آن با خیابانهای باریک، خانه های ونیزی زیبا، عمارت های دیدنی و موزه های جذاب دو چندان می شود.  همچنین پر از کافه های جورواجور ، بوتیک های شیک و هتلهای متنوع می باشد.

شهرهای یونان

شهر قدیم نافپلیو

نافپلیو، زیباترین شهر یونان، یک مکان فوق العاده برای تعطیلات آخر هفته آتنی هاست. این شهر در یک شبه جزیره در سواحل شرقی پلپونز ساخته شده و اولین پایتخت مدرن یونان به شمار می رود. این شهر قدیمی بدون اتومبیل پر از عمارت نئو کلاسیک و کلیساهای بزرگ و قلعه قرن ۱۸ چشم بیننده ها را خیره می کند. جاذبه های گردشگری شهر نافپلیو شامل تیرینس، سالن تئاتر اپیداروس و کورنیس باستان می شود.

دیدنی های یونان

خیابانهای شهر نافپلیو

پس از استقلال یونان(بین ۱۸۳ تا ۱۸۳۴) این اولین پایتخت یونان بوده است و از عصر برنز به اولین بندر کشور تبدیل شد. موقعیت استراتژیک آن به حدی بود که سه قلعه در اطراف آن وجود دارد: قلعه اعظم پالامیدی، قلعه کوچک آرونافپلیا و قلعه کوچکتر بورتزی..

تور یونان

کوچه های نافپلیو

یکی از زیباترین مکانهای نافپلیو برای عکاسی، قلعه ونیزی بورتزی می باشد که روی جزیره سنگی آگیوس واقع شده است. در طول حکومت ونیزی ها، از طریق یک زنجیر فلزی بزرگ به قلعه آکرونافپلیا متصل بود که از بندر در مقابل حملات دشمن محافظت می کرد. در تابستان می توانید از بندر با قایق به بازدید از این قلعه بروید و اگر خوش شانس باشید در یکی از جشنواره های سالیانه که در اینجا برگزار می شود، شرکت کنید.

تفریحات نافپلیو

در غروب آفتاب میتوانید یک پیاده روی رمانتیک در نزدیکی قلعه آکرونافپلیا داشته باشید.. در تورهای تفریحی در اطراف شهر شرکت کنید و از امکانات توریستی لذت ببرید.. از سوغات فروشی شهر قدیم برای دوست و آشنا هدیه بخرید.. در میدان سینتاگما به صرف یک فنجان قهوه بروید و یا یک وعده غذای لذیذ نوش جان کنید.. به تماشای نمای شگفت انگیز قلعه بورتزی در بندر بنشینید..

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×