اروپا

پیک آپ پاسپورت یا پیک آپ ویزا چیست؟

برای گرفتن ویزا نیازی به حضور شخص نیست و میتونین پاسپورت خود را از طریق یه واسطه به سفارت تحویل بدین. که به این روند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگشت ان به شما پیکاپ گفته میشه. در اینجا توضیحات لازم رو در مورد پیک آپ بهتون میدیم:

پیک آپ پاسپورت یا پیک آپ ویزا چیست؟

پیک آپ پاسپورت

پیکاپ پاسپورت یا پیک آپ ویزا چیست ؟

وقتی یه نفر تصمیم داره به یه کشور خارجی سفر یا مهاجرت کنه، باید وقت سفارت بگیره و مدارکش رو به سفارت کشور مربوطه ارائه کنه و بعد از مصاحبه حضوری، سفارت درخواستش رو تایید یا رد میکنه!برای اخذ ویزا یا پاسپورت برخی از کشورها باید به کشور مربوطه سفر کرد و در سفارت آن کشور مقصد اقدامات لازم انجام بشه.

بعضی وقتا متقاضیان  امکان یا تمایل سفر به کشور مربوطه رو ندارن.

  • اگر ویزا به متقاضی تعلق بگیره و درخواستش تایید بشه ، باید به کشور واسطه بره و برای الصاق ویزا درون پاسپورت خود اقدام کنه.
  • ولی در صورتی درخواستش تایید نشه، باید دوباره به اون کشور سفر کنه تا ببینه دلیل عدم صدور ویزا چی بوده و روش اعتراض بذاره و مدارک تکمیلی خودش رو به سفارت برای درخواست مجدد ارائه کنه.

در حالت اول برای درج ویزا در پاسپورت نیازی به حضور شخص نیستش و میتونه از طریق یک کارگزار به سفارت تحویل داده بشه. به روند ارسال پاسپورت به سفارت و برگرشت آن به شخص، پیک اپ پاسپورت یا ویزا گفته میشه.

بیشتر بدانید: دلایل رد ویزای شینگن (قسمت اول)


شرایط اقدام برای پیکاپ ویزا یا پاسپورت

برای پیک آپ دیگر نیازی به حضور شما نیست و میتونین یه کارگزار معتمد که دارای مجوز رسمی برای اینکار انتخاب کنین و مدارک لازم رو بهشون بدین. اینجوری میتونین در هزینه و زمان خودتون صرفه جویی کنین. کارگزار شما با ارسال پاسپورت و مدارک به کنسولگری مربوطه در کشور واسطه، اقدامات لازم جهت الصاق ویزا به پاسپورت شما را انجام داده و پس از اتمام کار آن را در ایران به شما تحویل خواهد داد.

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×