اروپا

پروانس، بهشتی در فرانسه

پروانس، بهشتی در فرانسه یکی از معروف ترین دیدنی های فرانسه ،منظره ای باشکوه از مزارع زیتون ، تپه های سرسبز، و گلزار اسطخدوس بنفش با روستاهای کوچک را به تصویر می کشد. این محله زیبای پروانس هنرمندان معروفی مثل سزان، ماتیس، چاگال و پیکاسو را به خود جذب کرده است. پرونس ترکیب فوق العاده ای از زیبایی های طبیعی روستایی و کشوری جذاب می باشد که هنر و زندگی را در هم می آمیزد. به پیاده روی در خیابان های سنگفرش شده پرونس بپردازید و یا در تراس های افتابی کافه ها لم دهید و از آرامش آن لذت ببرید. از بازارهای رنگارنگ در فضای باز دیدن کنید و غذاهای خوشمزه با روغن زیتون، سبزیجات و گیاهان معطر را امتحان کنید.. ایکسن پرونس مهمترین شهر خرید در فرانسه می باشد. در آرلس ویرانه های باستانی خیره کننده و فستیوال های سنتی وجود دارد. همچنین روستاهای کوچک مثل سنت پل دوانس، سنت رمی و گوردس دارای مکانهای تاریخی شگفت انگیز، موزه های عالی و آرامشی قابل تحسین می باشند.

عکس پروانس

منطقه پرونس، فرانسه

درباره محله ی پرونس

پرونس یک منطقه جغرافیایی و یک استان تاریخی در جنوب شرقی فرانسه می باشد که از رودخانه رون در غرب تا مرز ایتالیا در شرق امتداد یافته و از جنوب با دریای مدیترانه هم مرز است. این محله در منطقه کوت دازور می باشد که بزرگترین شهر آن مارسی است. رومی ها این منطقه را به اولین استان روم باستان در سراسر آلپ تبدیل کردند و آن را در ابتدا پرونس رومانا نامیدند که بعدها به نام امروزی تغییر یافت.

جاذبه های فرانسه

پرونس، آلپ، کوت دازور

بوی اسطخدوس که با نسیم تابستانی همه جا را پر می کند، شیب ملایم مزارع زیتون، ساختمان های سنگی زیبا، همه و همه پرونس را به مکانی رمانتیک تبدیل ساخته که با نماهای نفسگیر، غذاهایی وسوسه انگیز و آرامش محض مسافران را حیرت زده می کند! ترکیب سبک معماری بیزانس، قرون وسطی، رومی ها و رونسانس ، این منطقه عجیب و غریب پرونس را به وجود آورده است.

عکس مزارع پرونس

مزارع اسطخدوس، پرونس

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×