اروپا

بهترین فصل حراج در اسپانیا را بدانیم!

به دنبال حراجی ها در اسپانیا هستین؟ شاید ما بتونیم کمکتون کنیم.. قبلا فصل حراج در اسپانیا دوبار در سال بود ولی امروزه در تمام طول سال فرو ویژه برگراز می شود. مرکز خرید ال کورته اینگلس اغلب حراج ۳۰ درصدی داره یا مرکز خرید سمان دورو یا ایندیتکس گروپ و حراجی های زمستانه بهترین تجربه خرید رو برای شما رقم خواهد زد. بهترین فصل حراج در اسپانیا را بدانیم! با ما باشین.

  • حراج تابستان در اسپانیا از کی شروع میشود؟

حراج تابستان معمولا از اول جولای شروع میشه و تا ۳۱ آگوست ادامه داره. بعد از آن نوبت فروش “سگوندا ریباجاس”، با  ۲۰ درصد کاهش قیمت های حراجی قبلی و بعد حراج سوم انجام میشه. مغازه اینگس کورته، ایندیتکس گروپ در این دوره تخفیف دارن که برندهای (زارا، ماسیمو، برشکا، دوتی و ..) رو به فروش میرسونن.

مراکز خرید اسپانیا

خرید در اسپانیا


  • حراج ویژه کریسمس در اسپانیا از کی شروع میشود؟

اولین روز حراج زمستانی در اسپانیا از هفتم ژانویه هستش و تا اول مارس ادامه پیدا میکنه. حراج ها یک روز بعد از روز سه پادشاه برگزار میشه. در گذشته مردم ششم ژانویه کادهاشون رو به بچه ها میدادن ولی الان عوض شده و اغلب ۲۵ دسامبر کادو میدن. روز بعد از کریسمس که به جمع سیاه معروفه، یک حراج ۳۰ درصدی از جمعه تا دوشنبه برگزار میشه که ارزش بازدید رو داره. علاقمندان به خرید در اینجا شگفت زده خواهند شد.

مراکز خرید اسپانیا

اسپانیا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×