اروپا

آنچه پیش از سفر باید انجام دهید!

برای اینکه استرس و نگرانی رو از خودتون در طول سفر دور کنین باید یه سری کارها رو انجام بدین. در اینجا ما بهتون ۵ تا از کارهایی که قبل از سفر باید بدونین رو معرفی میکنیم تا سفری راحت تر داشته باشین. آنچه پیش از سفر باید انجام دهید!

 

 • شرایط ویزا و واکسیناسیون رو چک کنید!

شرایط ویزای توریستی هر کشور متفاوت هستش، پس مطمئن بشین که قوانین هر کشور و شرایط واکسیناسیون رو رعایت کنین و از قبل در مورد شرایط ویزا اطلاعات کسب کنین. این کار باعث میشه شما برای سفر اماده بشین و از ویروس های جدید و خطرناک کشورها آگاه بشین.

شرایط ویزا و واکسیناسیون

شرایط ویزا و واکسیناسیون

بیشتر بدانید: سفر اروپا بدون ویزا


 • بیمه سفر تهیه کنید!

بیمه سفر میتونه هزینه اقلام شخصی گم شده، دزدیده شده، هزینه لغو سفر و حتی اورژانس های پزشکی رو پوشش بده. در این صورت میتونین از بروز هر اختلالی در سفرتون جلوگیری کنین. همونطور که خونه، ماشین، و حتی تلفونتون رو بیمه می کنین، سفرتون رو هم بیمه کنین تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری کنین. بیمه های مختلفی با توجه به نیاز مسافر وجود داره مثل سفرهای بین المللی، پزشکی یا کم هزینه. بنابراین متناسب با سفر و بودجه خود یکی رو انتخاب کنین.

سفر

بیمه سفر


 • از اسناد مهم کپی بگیرید!

ازونجایی که  امروزه همه چیز رو میشه توی ایمیل و یا هارد درایو کامپیوتر ذخیره کرد، بهتره که یک کپی ازون رو هم داشته باشین. یک پوشه از اسنادتون همیشه داشته باشین و اونا رو قبل از سفر به ایمیلتون بفرستین.

 1. پاسپورت
 2. ویزا
 3. بیمه سفر
 4. گواهینامه رانندگی
 5. کارت اعتباری
 6. بلیط هواپیما
 7. تایید رزرو
 8. گواهینامه واکسناسیون

  انچه قبل از سفر باید بدانید

  کپی از اسناد مهم


 • رزرو اقامتگاه

رزرو هتل در دقایق اخر در زمان فستیوال ها و  تعطیلات میتونه یک کابوس باشه پس باید از قبل رزرو کنین تا دچار مشکل نشین. حداقل یک ماه زودتر اتاق خود رو رزرو کنین. کارکنان هتل ادعا دارند انهایی که از طریق موبایل خود اتاق رزرو کرده اند ، اتاق های بهتری نسبت به انهایی که در دقایق اخر اقدام کرده اند، نصیبشان می شود.

آنچه پیش از سفر باید بدانید

رزرو هتل

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×