اروپا

کارهایی که اسپانیایی ها نمی کنند!

اسپانیا یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری دنیا هستش و هر ساله هزاران بازدیدکننده از سراسر دنیا رو به خود جذب می کنه و در تور اروپا ثبت نام می کنن. بهرحال یه سری تفاوت های فرهنگی وجود داره که بهتره قبل از رفتن به شما گوشزد کنیم. کارهایی که در اسپانیا نباید انجام داد!

 

۱٫انتظار آن تایم بودن نداشته باشید!

این یک کلیشه هستش ولی حقیقت داره. روابط اسپانیایی خالی از دقت و نظم هستش. اگر به میهمانی دعوت شدین که ساعت شروعش ۸ بود، ۱۵ دقیقه اول اونجا نباشین. بذارین ۳۰ دقیقه بگذره.

آداب و رسوم اسپانیا

آداب و رسوم اسپانیا

۲٫انتظار نداشته باشید که اواسط روز مغازه ها باز باشد!

بیشتر مغازه ها در اسپانیا صبح ها باز هستن، موقع نهار چند ساعتی می بندن و دوباره باز می کنن. این ساعات متفاوت هستش ولی معمولا از ساعت ۲ تا ۴ تعطیل هستن. پس بهتره قبل از رفتن برای خرید ساعات کار اونا رو آنلاین چک کنین و برنامه ریزی کنین.

آداب و رسوم اسپانیا

آداب و رسوم اسپانیا

۳٫از دریافت غذای رایگان تعجب نکنید!

خیلی مکان ها در اسپانیا به شما تاپاس رایگان میدن. گاهی یک بشقاب زیتون و مخلفات هستش و گاهی فقط غذا. پس اگه جایی بهتون غذای رایگان ارائه شد، نگران نشین و نیازی نیست پولش رو پرداخت کنین.

۴٫انتظار سرو شام تا قبل از ساعت ۸:۳۰ نداشته باشید!

خیلی از رستوران های اسپانیا تا قبل از ۸:۳۰ در رو باز نمی کنن. پس اگه میخواین با مردم محلی شام نوش جان کنین، بهتره قبل از ۸:۳۰ انتظار شام نداشته باشین و برای این ساعت برنامه ریزی کنین. بعد از ساعت ۹ میتونی رستوران های خلوت بیشتری رو پیدا کنین.

رسوم اسپانیایی ها

رسوم اسپانیایی ها

۵٫انتظار صبحانه مفصلی نداشته باشید!

اسپانیایی ها صبحانه سبکی می خورن. گاهی فقط یه قهوه و نون تست با گوجه و روغن زیتون سرو می کنن. انتظار یه صبحانه متنوع به سبک انگلیسی نداشته باشین. مگر اینکه به رستوران های خارجی و بین المللی برین.

سنت های اسپانیایی

سنت های اسپانیایی

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×