اروپا

۵ نکته که درباره ایتالیا باید بدانید!

سفر به اروپا میتونه چشماتونو خوب باز کنه! در سراسر اروپا مردم به زبان های مختلفی حرف می زنند و فرهنگ و سنت های متفاوتی دارند و ایتالیا هم از این قائده مستثنی نیستش.  ایتالیا قطب فرهنگی اروپا، هنوز بسیاری از رسوم مربوط به قرن های گذشته رو حفظ کرده. کشور ایتالیا محل تولد رنسانس هستش و به خاطر غذاهای خوشمزه ش در سراسر دنیا معروفه..۵ نکته که درباره ایتالیا باید بدانید!

 

۱٫ایتالیایی ها عاشق غذا خوردن و صحبت کردن در موردش هستند!

غذا مهمترین بخش فرهنگ ایتالیایی هستش. نه تنها عاشق غذا خوردن هستن بلکه دوس دارن کیفیت خوبی هم داشته باشه. توی ایتالیا فست فود کمتر پیدا میشه و اعتقاد دارن غذا چیزی نیست که سریع آماده و خورده بشه و باید برای طبخ و خوردنش ساعتها وقت گذاشت.

غذا در ایتالیا

غذا در ایتالیا

۲٫محصولاتی ایتالیایی تازه و محلی هستند!

در هر مغازه محلی و سبزی فروشی های بزرگ در ایتالیا شما تنها غذاها و محصولات با کیفیت رو پیدا می کنین. ایتالیا مواد غذایی فراورده شده رو نمیفروشن و اونا به مشتری سبزیجات محلی و گوشت تازه میدن.

محصولات تازه ایتالیایی

محصولات تازه ایتالیایی

۳٫ایتالیایی ها عجله ندارند!

زندکی در یک شهر ایتالیایی یک روند کند در طبیعت داره. کمتر پیش میاد کسی واسه رفتن به جایی عجله کنه به جز محل کار! شاید در اداره پست صف های طولانی در انتظارتون باشه ولی میشه ازش لذت برد!

ایتالیایی ها عجله ندارند!

ایتالیایی ها عجله ندارند!

بیشتر بخوانید: آنچه قبل از سفر به ونیز ایتالیا باید بدانید!

۴٫ایتالیایی ها عاشق عشق هستند!

هرچیزی درباره ایتالیایی ها رمانتیک هستش، به ویژ] وقتی به عنوان توریست به اونجا سفر می کنین. مسائل ازدواجی در فرهنگ ایتالیایی ها مهمه و ممکنه بارها در فیلم هاشون دیده باشین. تور ایتالیا رو انتخاب کنین و از مناظر رمانتیک ایتالیا لذت ببرین مثل بالکون رومئو و ژولیت در ورونا و آبشار تروی در رم..

عشق در ایتالیا

عشق در ایتالیا

۵٫در ایتالیا فضای خصوصی کمتر وجود دارد!

شهرهای ایتالیا کوچک هستن و نسبت به قاره آمریکا فشرده تر هستن. پس زمین کمتر و مردم بیشتر یعنی فضای کمتر.. مردم ایتالیا عادت کردند اینجوری زندگی کنن. این بخشی از زندگی مردم ایتالیا هستش و بابتش متاسف نیستن.

کانال ونیز ایتالیا

کانال ونیز ایتالیا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×