اروپا

۵ تا از تفریحات یونان کدامند!

برای هیجان در بهشت های پنهان یونان آماده اید؟برای رقم زدن تجربه ای فراموش نشدنی، به دنبال کشف بهترین گنجینه های پنهان کشور یونان هستید؟ تفریحات یونان به اندازه خود کشور قدمت دارند. تاریخ، افسانه ها و فرهنگ یونان ، نشان دهنده ماجراجویی مردم این کشور می باشد. تفریحات یونان کاملا متفاوت و هیجان انگیز می باشند و زیبایی طبیعی اینجا شما را محسور خواهد کرد. اولویت های خود برای سفر به یونان را از لیست زیر انتخاب کنید. ۵ تا از تفریحات یونان کدامند!

 

دوچرخه سواری در اطراف زیبایی های طبیعی

دوچرخه سواری یکی از بهترین راههای کشف جاذبه هاییست که هرگز در لیست دیدنیهای توریستی پیدا نخواهد شد. این جاذبه های بکر را کشف کنید. از این طریق میتوانید تصمیم بگیرید که کجا بروید و مجبور نیستید از راهنمای تور پیروی کنید. مسیرهای دوچرخه سواری فوق العاده برای خانواده ها، فرهنگ دوستان و علاقمندان به هیجان در این کشور طراحی شده است.

تفریحات یونان

دوچرخه سواری در یونان

قایقرانی در آبهای آبی

با وجود بیش از ۶۰۰۰ جزیره در سراسر یونان، یکی از بهترین تفریحات این کشور قایقرانی به شمار می رود. در تورهای قایق سواری ارزان شرکت کنید و از مسیرهای خیره کننده و مناظر بی نظیر لذت ببرید. تجربه قایقرانی با تماشای دلفین ها، موج سواری، بازدید از آثار باستانی، اشنایی با آشپزی یونانی همراه است و تجربه ای فراموش نشدنی رقم خواهد زد.

تفریح در یونان

قایقسواری در یونان

هیجان پرواز روی دریا

آیا تابحال رویای پرواز در سر داشته اید؟ وقتش رسیده به حقیقت بپیوندد. پس با هواپیما های تفریحی به آسمان بروید و سپس روی آب پرواز کنید. این ورزش هیجان انگیز با بالاترین استانداردهای اروپا، هیجان واقعی را برای شما ارمغان می آورد.

تفریحات یونان

تفریح در یونان

کلاس های درمانی در دریای اژه

به دنبال زیباترین و بکرترین جزایر تایلند باشید. آمورگوس یک جزیره بکر یم باشد که در آنجا به سبک سنتی به اعصاب درمانی می پردازند. در اینجا مسیرهای پیاده روی افسانه ای، باغ های میوه دیدنی، کلاس های آشپزی، تورهای محلی و رویدادهای فرهنگی برگزار می شود که حال شما را خوب می کند!

تفریحات یونان

یوگا در یونان

تور به هر جایی

در هر جایی از دنیا که باشید باید بتوانید بدون استرس و تنش از زندگی لذت ببرید. در سراسر یونان شرکت های مطمئن تورهای مختلف به بکرترین جزایر یونان را برگزار می کنند و بهترین خدمات را ارئه می کنند. بازدید از مناظر زیبا، روستاهای بکر و رویدادهای فرهنگی با کمترین قیمت در این تورها اجرا می شود.

تور یونان

تور جزایر یونان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×