اروپا

کانال بزرگ ونیز در ایتالیا

گوندولا سواری در امتداد کانال ونیز، در طی قرن های متمادی به یک سنت در بین مسافران تور ایتالیا تبدیل شده است. ونیز شهر جزیره ها، دارای کانال هایی ست که خیابان های اصی شهر به شمار می روند و با مسیرهای باریک و کوچک به هم وصل می شوند. در حاشیه نهرها، ساختمانهای قدیمی قرار دارد که طی سالها دست نخورده باقی مانده اند و به جذابیت شهر افزوده اند. کانال بزرگ ونیز در ایتالیا یکی از معروف ترین آبراه های شهر و زیباترین مسیرهای ونیز به شمار می رود. بهترین راه برای بازدید کاخ های بزرگ در مقابل این نهر، واپرتو سواری (اتوبوس آبی) در امتداد گراند کانال یا همان بزرگ می باشد.

عکس کانال گرند

کانال گرند ونیز

این گرند کانال، آبراه اصلی ونیز ایتالیا از کلیسای سن مارکو تا کلیسای سانتا شیارا به شکل S ادامه دارد که شهر را به دو بخش تقسیم می کند. این آبراه قدیمی ۳۸۰۰ متر طول دارد و عرض آن از ۳۰ تا ۹۰ متر است. در بیشتر قسمت ها ، کانال تقریبا ۵ متر عمق دارد. بیش از ۱۷۰ ساختمان در امتداد این نهر قرار دارند که از قرن ۱۳ تا ۱۸ توسط خانواده های ثروتمند ونیزی ساخته شده اند.

گوندولا سواری

گوندولا سواری در کانال بزرگ ونیز

در این کانال اتوبوس های آبی، تاکس های آبی، و یا گوندولا های معروف مشغول به کار هستند. همچنین سه پل معروف در اینجا وجود دارد به نام های پل ریالتو، پل پولته دگلی اسکاتزی و پل پونته دلاکادمیا و البته اخیرا یک پل جدید تر در نزیدیکی اسکالزی ساخته شده که پل کالاتراوا نام دارد.

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×