اروپا

ورونا، شهر عشق ایتالیا

ورونا، شهر عشق ایتالیا و شهر رومئو و ژولیت، به خاطر دروازه های باستانی با شکوه، سالن های آمفی تئاتر بزرگ و بالکن معروف ژولیت از اهمیت تاریخی ویژه ای برخوردار است. معماری فوق العاده بناهای حاشیه رودخانه را دنبال کنید و به سمت پیزیریاس قدیم بروید. در تابستان حتما از این مکان بازدید کنید چرا که بزرگترین نمایش های اپرای با قدمت ۲۰۰۰ ساله در اینجا برگزار می شود. تابحال شده از مکانی بازدید کنید و عاشق آنجا شوید؟ در ورونا این اتفاق برای شما می افتد!

جاذبه های دیدنی ایتالیا

ورونا ایتالیا

شاید ورونا مثل سایر شهرهای اروپایی فلورانس یا ونیز معروف نباشد، ولی فریب نخورید! ورونا یکی از بهترین جاذبه های ایتالیا می باشد که باید آن را کشف کنید. شهری با شکوه ، شبیه ونیز ولی بدون نهرهای بزرگ و انبوه گردشگران.. ورونا دومین شهر بزرگ منطقه و سومین شهر بزرگ در شمال شرق ایتالیا به شمار می رود. شهر ورونا به دلیل دارا بودن میراث هنری، فستیوال و نمایش های سالانه یکی از مهترین جاهایی ست که در ایتالیا باید از آن بازدید کنید.

عکس شهر ورونا

ساختمان های شهر ورونا

در واقع این شهر نماد عشق در ایتالیاست و دو تا از نمایش های عاشقانه شکسپیر در اینجا بوده است: رومئو و ژولیت و دو جنتلمن ورونایی.. خدا میداند شکسپیر حتی از این شهر بازدید کرده یا نه ولی با این نمایشنامه های جذاب، گردشگران زیادی را به سمت ورونا کشانده است. این شهر به خاطر سبک معماری و ساختمانهای شهری، جایزه میراث جهانی یونسکو را نیز به خود اختصاص داد.

شهر رمانتیک ایتالیا

کوچه های ورونا

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×