اروپا

۵ دلیل برای محبوبیت آلمان!

المان با ان همه جنگل های وسیع و سرسبز، مناطق کوهستانی، رودخانه ها یکی از کشورهای اروپای غربی هستش که سالیان دراز در بین توریست ها محبوب بوده. این کشور با وجود جنگ های جهانی، تاریخ دو هزار ساله غنی داره. علاوه بر پیش زمینه تاریخی، این کشور به خاطر مسیرهای رانندگی با نمای شگفت انگیز معروفه. در اینجا به ۵ دلیل برای محبوبیت آلمان! اشاره میکنیم:

 

  • شخصیت های تاریخی

آلمان به خاطر داشتن معروف ترین شخصیت های تاریخی در دنیا معروفه. آلبرت انیشتن فیزیکدان معروف، کارل مکس فیلسوف آلمانی، مکس وب جامعه شناس، رودولف دیزل مخترع موتورهای دیزلی.. در واقع خاک المان هنرمند پروره..همه اینها تونستن با اختراعاتشون دنیا رو تغییر بدن.

شخصیت های برجسته تاریخی

آلبرت انیشتین


  • موسیقی

آلمان بزرگترین بازار موسیقی در اروپا هستش. موسیقی کلاسیک آلمان یک قطعه پر طرفدار در دنیاست.آهنگسازان آلمانی نسبت به هر ملیت دیگه ای بی شمارن  و نوآوری و پیچیدگی بسیاری در کارهای اونها هست. بتهوون یک آهنگساز آلمانی ناشنوا در زمینه کلاسیک بود که با وجود ناتوانی خود در ترکیبی سازها و آهنگ ها استعداد زیادی داشت.باخ هم یک آهنگساز مشهور کلاسیک هستش که این دو ، دنیا موسیقی رو تغییر دادن.

جاذبه های گردشگری آلمان

موسیقی در آلمان


  • قلعه

آلمان به خاطر زیباترین قلعه ها در سراسر دنیا معروفه. بیشتر این قلعه ها بالای تپه ها واقع شدن و نمای بی نظیری دارن. این قلعه ها خیلی خوب حفظ و نگهداری شدند و بعضی از آنها به موزه، رستوران و هتل تبدیل شدند. و برخی دیگر محل زندگی خانواده های سازندگان ان قلعه شدند. قلعه های آلمان الهام بخش بسیاری از فیلم های دیزنی هم بوده اند.در سیندرلا، سفید برفی، زیبای خفته  از این قلعه ها الهام گرفته شده.

دیدنیهای آلمان

قلعه های آلمان


  • برلین

برلین پایتخت آلمان، یک شهر پیچیده و مرموز، هستش که به خاطر تاریخ، و ارتباطش با جنگ جهانی دوم، موزه ها و جاذبه های بی نظیرش معروفه. دیوار برلین که شرق و غرب این شهر رو از هم جدا می کنه، گردشگران زیادی رو به خودش جذب می کنه. هنرمندان از سراسر دنیا برای نقاشی روی این دیوار امده اند و شکل زیبایی به خود گرفته.

شهرهای آلمان

برلین، آلمان


  • نان

برای آلمانی ها نان چیزی فراتر از یک وعده غذایی هستش… نان بخشی از فرهنگ آلمانی هاست. هر منطقه تنوع خود را داره و انواع نان از نان تیر تا نان سنگین در شمال و نان سبک گندم را در جنوب خواهید یافت. آلمان حدود ۱۵۰۰ نوع نان تولید می کنه.

تور آلمان

نان در آلمان

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×