اروپا

اصن چرا یونان!

هنوز نمیدونین تابستان امسال به کجا سفر کنین؟ میخواین به یونان برین ولی دو دل هستین؟ خیالتون راحت.. ما در اینجا برای شما ۵ دلیل میاریم که چرا یونان بهترین انتخاب برای یک سفر خانوادگی به یاد ماندنی برای تابستان امسال می باشد. از بناهای تاریخی گرفته تا مناظر باشکوه و نفسگیر، دلایل زیادی برای سفر به یونان وجود داره. با ما باشین تا به شما بگیم که اصن چرا یونان!

 

  • شاهکارهای خیره کننده دوران باستان

اگر تابحال به یونان سفر نکردین، باید هر چه زودتر این خلاء در زندگی تان را پر کنید. به تاریخ علاقه داشته باشین یا نه، یونان با آثار باستانی و میراث یونسکو شما را شگفت زده خواهد کرد. برای بازدید از آکروپلیس آتن و موزه های خیره کننده اش وقت بگذارین، از آثار تاریخی دلفی دیدن کنین، یا به جزیره دلوس، موزه ای در فضای باز بروید و یا سری به اثار خیره کننده بیزانس در تسالونیکی بزنین، به کاخ افسانه ای کنسوس برین و نمای خیره کننده شهر قرون وسطی رودس رو از دست ندین..

عکس آثار باستانی یونان

آثار باستانی یونان

بیشتر بدانید: آنچه نباید در یونان انجام دهیم!


  • غذاهای فوق العاده خوشمزه یونانی

یونان به تنوع غذایی در غذاهای محلی و بین المللی معروفه. غذاهای خاص هر جزیره رو کشف کنین و یا از غذاهای دلچسب روستاهای کوهستانی نوش جان کنین. در رستورانهای یونان، از مواد غذایی تازه، غذاهای دریایی ،  سبزیجات تازه با روغن زیتون اصل یونان استفاده میشه. با سفر به یونان میتوان خود را به یک مهمانی بزرگ و رنگین دعوت کرد!

غذاهای یونان

غذای یونانی


  • مناظر نفسگیر

کوه های ناهموار، سواحل بکر و شگفت انگیز با آبهای کریستالی، دره های سرسبز، دریاچه های آرام و جنگل های سرسبز.. یونان همه اینها رو یکجا داره! به خودتون شانس تجربه زندگی متفاوت در کشور شگفتی ها با این همه زیبایی طبیعی رو بدین و از زندگی لذت ببرین.

جاذبه های گردشگری یونان

سواحل یونان

بیشتر بخوانید: ۵ جاذبه یونان که شما را شگفت زده می کند!


  • آرامش روستایی

زیبایی های یونان متکی به ساده زیستی و سبک زندگی روستایی هستش. کم نیستن زوج هایی که از شهرهای بزرگ یونان به روستاها مهاجرت می کنند تا زندگی آرام و دنج در میان آن همه زیبایی را تجربه کنند. اگر به دنبال جایی دنج و آرام برای ریلکس کردن هستین، مناطق روستایی زیادی در یونان انتظارتون رو میکشه. هم در شهرهای بزرگ و هم در جزایر یونان که میتونین از شلوغی ها به دور باشین.

شهرهای یونان

روستاهای یونان


  • مقرون به صرفه بودن

چه با بودجه کم و برای سفری ارزان به یونان سفر کرده باشین، چه به دنبال گزینه های لاکچری باشین، همه و همه رو در یونان پیدا خواهید کرد. یونان نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر ارزان تر هستش و مردم محلی و همچنین بازدیدکنندگان تور یونان میتونن از زیبایی های یونان با قیمت مقرون به صرفه لذت ببرن.

جاذبه های یونان

غروب آفتاب در کفالونیا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×