اروپا

۵ دلیل شهرت اسپانیا در بین کشورهای اروپایی

اسپانیا عمدتا به خاطر غذای خوب، مردم دوست داشتنی، مناظر زیبا و سواحل فوق العاده اش معروفه. این کشور یک جاذبه پر طرفدار در تور اروپا هستش برای اونایی که به دنبال غذاهای خوشمزه و مردم مهمان نواز هستن. جدای از اینها، مسائل زیاد دیگری هم هست که اسپانیا به خاطرش معروف شده. در اینجا ۵ دلیل شهرت اسپانیا در بین کشورهای اروپایی رو بهتون ارائه می کنیم:

اسپانیا

  • گاو بازی

گاوبازی یک ورزش سنتی در اسپانیا هستش که در اون گاوها از یک حلقه میپرند و بعد با ماتادور مبارزه می کنن. در این بازی به سبک اسپانیایی، سه گاوباز هستن که هر یک با دو تا گاو بازی می کنن. فصل گاوبازی در اسپانیا از مارس تا اکتبر هستش. اگرچه این بازی از سالهای دور برگزار میشده ولی امروزه به خاطر حمایت از حقوق حیوانات، تحت فشارهای امنیتی قرار گرفته. بهرحال این یکی از دلایل شناخته شدن اسپانیا در سراسر دنیاست.

دیدنیهای اسپانیا

گاو بازی در اسپانیا


 

  • فستیوال گوجه پرانی

گوجه پرانی یا لا توماتینا یک جشن گوجه در اسپانیاست. این جشن تنها در شهر بونیول والنسیا هر سا در ماه آگوست برگزار میشه . مردم در این روز به خیابانها میریزن و جنگ غذا رخ میده که البته فقط گوجه پرتاب میشه. این فستیوال یک ساعت طول میکشه و یک قانون هایی داره.

فستیوال های اسپانیا

لا توماتینا، اسپانیا


 

  • جشن های ایبیزا

ایبیزا یک جزیره کوچک در سواحل شرقی اسپانیاست. این سومین جزیره بزرگ در جزایر بالریک به شمار میره. چیزی که این جزیره را متمایز میسازه، جشن فرهنگ هاست. در طول سالهای اخیر جوانان از آمریکا و اروپا برای تابستان به این جزیره آمده اند و یکی از پر طرفدارترین تفریحگاه های اسپانیاست.

جاذبه های اسپانیا

جشن های ایبیزا


 

  • فلامنکو

فلامنکو یک رقص معروف جهانی ست که ریشه های اون به اندلس در اسپانیا برمیگرده. در واقع اسپانیا مهد رقص و آهنگهای هنری هستش. فلامنکو شامل چهار بخش، رقص، آهنگ، کف زدن و گیتار نواختن میشه. در ۲۰۱۰ ، یونسکو فلامنکو را به عنوان یک شاهکار هنری و از میراث معنوی بشریت اعلام کرد.

میراث جهانی یونسکو

فلامنکو در اسپانیا


  • کاخ الحمرا

الحمرا یک قلعه زیبا در گرانادا اندلس هستش. این قلعه در ابتدا یک مکان کوچک بود که توسط پادشاه موریش ساخته شد. ولی در سال ۱۱۳۳ بازسازی شد و از قلعه به کاخی بزرگ تبدیل شد.چیزی که این کاخ رو از سایر جاذبه های تاریخی اسپانیا جدا میسازه، سبک معماری نحصر به فردش هستش. اسپانیا مهمد معماری به شمار میره ولی این یک شاهکار هنری در معماری اسلامی هستش. فضای داخلی نفسگیری که چندین ساعت چشمان شما رو به خود خیره می کنه.

تور اسپانیا

قصر الحمرا، اسپانیا

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×