اروپا

بوردو فرانسه

بوردو فرانسه

Bordeaux

بوردو -Bordeaux- مرکز استان Aquitaine است. بوردو یکی از شهرهای قدیمی قرن ۱۸ میلادی است و از لحاظ بافت معماری بسیار برجسته است. بوردو همچنین یکی از مراکز اقتصادی جنوب غربی فرانسه است و در زمینه علومی همچون هوانوردی و فضایی بسیار قوی و قدرتمند ظاهر شده است. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از دیدنی های فرانسه در شهرهای مختلف دیدن کنید.

بوردو فرانسه

بوردو فرانسه

t-qprیکی از دلایل شهرت بسیار شهر بوردو، صنعت شراب سازی آن است. بوردو در واقع قطب فناوری پیشرفته و پایتخت شراب در اروپاست. بزرگ ترین و وسیع ترین باغ های انگور فرانسه در این شهر وجود دارند. بسیاری از کارخانه های شراب سازی در دنیا در شهر بوردوی فرانسه واقع شده اند. این شهر بزرگ ترین مرکز شراب سازی در دنیاست. شراب گیری از قرن ۸ میلادی در این شهر صورت می گیرد.

بوردو فرانسه

بوردو فرانسه

th-qprامکانات پژوهشی بوردو این شهر را در رتبه اول در کشور فرانسه قرار داده‌است و زمینه‌های تخصصی (شیمی مولکولی، لیزر قوی، …) این رتبه را تقویت می‌کنند. همچین بوردو به عنوان یکی از مراکز مهم تحقیقات بنیادی و توسعه پلاسما و لیزر، یکی از لیزرهای بسیار قدرتمند که لیزرمگاژول نامیده می شود، تحت بررسی در این مرکز است. همچنین بوردو با زندگی فرهنگی بسیار فعال، به عنوان یک مرکز بزرگ روشنفکری و هنری نیز مطرح است. این شهر زادگاه نویسندگان و نقاشان مشهوری چون میشل دو مونتنی، شارل دو مونتسکیو، فرانسوا موریاک، آندره لوت، آلبر مارکه و اودیلن ردون است.

بوردو فرانسه

بوردو فرانسه

th1-qprبه طور متوسط می توان گفت سالانه حدود یک میلیون نفر از شهر بوردو در کشور فرانسه دیدن می کنند. شهر بوردو یکی شهرهای متمول کشور فرانسه و میراث جهانی یونسکو به شمار می رود. این شهر انواع راه های دسترسی، هوایی، زمینی و دریایی را دارد. گردشگران می توانند از طریق دریا، اقیانوس، بندر، فرودگاه بین المللی، ایستگاه قطار اروپایی یا جاده ها و بزرگراه های اصلی به بوردو مسافرت کنند.

بوردو فرانسه

بوردو فرانسه

بوردو فرانسه

بوردو فرانسه

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×