اروپا

جزیره مون سن-میشل فرانسه

جزیره مون سن-میشل فرانسه

mont Saint-Michel

جزیره مون سن-میشل فرانسه حدود ۹۲ متر بالاتر از سطح دریاست. این جزیره در سواحل شمال غربی فرانسه و در دهانه رودخانه couesnon قرار دارد. در سال ۱۸۵۴ جمعیت جزیره ۱۸۲ نفر بود که این رقم در سال ۲۰۰۹ کاهش یافت و ۴۴ نفر بوده است. مون سن-میشل یک جزیره جزر و مدی صخره ای در منطقه نورماندی فرانسه است. جزیره مون سن-میشل فرانسه بعد از برج ایفل یکی از دیدنی ترین مکان های توریستی در فرانسه به شمار می آید .

جزیره مون سن-میشل فرانسه

جزیره مون سن-میشل فرانسه

island2-qprاین جزیره که در قرن ۸ میلادی بنا شده دارای استحکامات نظامی محکمی بوده و ترکیب ساختاری آن نمونه ای از جامعه فئودالی آن زمان در فرانسه را به تصویر می کشد. در بالا صومعه، در پایین تر صاحبان کسب و کار مثل مغازه داران، و در پایین تر ماهیگیران و کشاورزان خانه داشته و زندگی می کردند. مون سن-میشل یکی از نمادهای فرانسه بوده و به عنوان میراث یونسکو بیش از ۳ میلیون بازدید کننده در سال به خود اختصاص داده است.

جزیره مون سن-میشل فرانسه

جزیره مون سن-میشل فرانسه

island120619-qpr جزیره مون سن-میشل یکی از زیباترین دیدنی های فرانسه به شمار می رود و سالانه حدود سه میلیون گردشگر را به خود جلب می کند. این جزیره مون در سال ۱۹۷۹ به فهرست میراث جهانی یونسکو پیوست. قسمتی از این جزیره در اوایل قرن نوزدهم به زندان تبدیل شد که در سال ۱۸۶۳ با تلاش افرادی چون ویکتور هوگو به عنوان یک بنای تاریخی و گنج معماری ملی حفظ شد. امروزه این بنا نه تنها گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند، بلکه محل عبادت نیز به شمار می رود. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از دیدن این جزیره زیبا لذت ببرید.

جزیره مون سن-میشل فرانسه

جزیره مون سن-میشل فرانسه

 

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×