اروپا

سن-تروپه فرانسه شهر مورد علاقه ستارگان

سن-تروپه فرانسه

سن-تروپه در ۱۰۴ کیلومتری ( ۶۵ مایل) در شرق مارسی، در منطقه پپروانس آلپ-کوت دازور در جنوب شرقی فرانسه قرار دارد. این شهر تا قبل از قرن ۲۰ یک دژ نظامی و دهکده ماهیگیری بوده است و بعد از جنگ جهانی دوم به عنوان تفرجگاه ساحلی بین المللی شناخته شده و محل مورد علاقه افراد مشهور شده و سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیاست.

سن-تروپه فرانسه

سن-تروپه فرانسه

firefox_screenshot_2015-01-31t23-09-09-154z-qprکسی نمی‌داند چرا، اما شهر سن-تروپه، یکی از با حرمت‌ترین شهرهای منطقه ريويراي فرانسه به شمار می‌رود. در حقیقت، هجوم گردشگر در ماه‌های پر تعطیلات به این شهر به نحوی است که حتی ساکنان آن ترجیح می‌دهند، بازدید کنندگان از شهرهای مجاور به جای تماشای این شهر دیدن کنند. جمعیت این شهر در حدود ۵٫۶۹۰ نفر است.

سن-تروپه فرانسه

سن-تروپه فرانسه

firefox_screenshot_2015-01-31t23-09-36-051z-qprاین شهر یکی از زیباترین اماکن فرانسه به شمار رفته و بهترین مکان برای دوست داران شهرهای پرجمعیت است اما آنهایی که گردشگری در سکوت را بیشتر می‌پسندند می‌توانند به جای حضور در سنت تروپز، شهرهای آرامتری همچون ماکسیم، کپ داگد، کاماراگ و کاسیس را انتخاب کنند. با تور اروپا به فرانسه سفر کنید و از دیدنی های فرانسه در شهرهای مختلف لذت ببرید.

سن-تروپه فرانسه

سن-تروپه فرانسه

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×