اروپا

شهر تولوز فرانسه

شهر تولوز فرانسه

تولوز یکی از شهرهای زیبای فرانسه است . این شهر که ششمین شهر بزرگ کشور فرانسه است، در فاصله حدود ۶۰۰ کیلومتری از شهر پاریس ، بین دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس واقع شده است . تولوز از قرن ۸ میلادی حالت مسکونی دارد. مردم از قرن ها پیش در این شهر زیبا زندگی می کنند. تولوز، حدود ۱۱۸ سال قبل از میلاد مسیح مورد حمله رومی ها قرار گرفت. آنها تجارت خود را از این منطقه شروع کردند.

شهر تولوز فرانسه

شهر تولوز فرانسه

city-clipart-yio5kxnie-qpr این شهر در صنایع مختلف همچون الکترونیک، صنایع پزشکی، علوم غذایی، فناوری اطلاعات و … بسیار فعال است. بیشتر شهرت شهر تولوز برای شرکت های هوافضا، ایرباس، مراکز فضایی CNES تولوز و سیستم های ماهواره های واقع در شهر است. شرکت های بزرگی همچون Thales Alenia و Alenia که کارخانه های بزرگ تولید کننده ماهواره در دنیا هستند، در شهر تولوز واقع شده اند.

شهر تورلوز فرانسه

شهر تورلوز فرانسه

شهر تولوز فرانسه

شهر تولوز فرانسه

dtrm49rbc-qprدانشگاه تولوز یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کشور فرانسه و شاید بتوان گفت از قدیمی ترین دانشگا های سراسر اروپاست. این دانشگاه در سال ۱۲۲۹ میلادی ساخته شده است و حدود ۹۷ هزار دانشجو دارد. این دانشگاه سومین دانشگاه بزرگ اروپاست و میان شهرهای لیون و پاریس قرار دارد. تولوز رکورد بیشترین تعداد دانشگاه‌های شهرستانهای فرانسه را دارا است. در سال ۲۰۰۴ میلادی، جمعیت شهر تولوز حدود ۱,۱۰۲,۸۸۲ نفر برآورد شده است . بیش از یک میلیون نفر در سال از شهر تولوز دیدن می کنند. این شهر هتل های بسیاری دارد و پیدا کردن مکانی مناسب برای اقامت در آن به هیچ وجه دشوار نیست. هر فردی با هر بودجه ای می تواند یکی از هتل ها یا مسافرخانه های این شهر را انتخاب و در آن سکنی گزیند. مسافرت به این شهر از هر طریقی میسر است.

شهر تولوز فرانسه

شهر تولوز فرانسه

city-skyline-hi-qpr تولوز کدام سمت فرانسه است؟ تولوز قبلا مرکز استان قدیمی Languedoc بوده است اما در حال حاضر، یکی از شهرهای اصلی منطقه Mid-Pyrénées در جنوب فرانسه است. از هر سه راه دریا، هوا و زمین می توان به تولوز سفر کرد. این شهر فرودگاه، بندر و ایستگاه های قطار، تاکسی و اتوبوس دارد. یعنی در کل به هر طریقی که تصور کنید می توانید به این شهر سفر کنید. آب و هوای شهر تولوز معتدل است. البته به دلیل نزدیک به اقیانوس، می توان تا حدی آن را اقیانوسی و مدیترانه ای نیز نامید. اگر با تور اروپا و یا تور فرانسه سفر می کنید ، از بهترین دیدنی های فرانسه و مراکز تفریحی فرانسه در این شهر دیدن کنید.

شهر تولوز فرانسه

شهر تولوز فرانسه

اروپا تور تور تور

مطالب مفید سفر

شرکت یاسمین سیر آسیا با شماره مجوز 912/126-24495 تحت نظارت سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي ايران مي باشد شرکت ما با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش کرده است و با توجه به نظر مشتریانمان تاکنون در این زمینه موفق بوده ایم.ارائه تورهای بدون واسطه،رزرو پراوز با قیمت مناسب،رزرو هتل متناسب با درخواست مشتریان، ساپورت مسافران تا زمان برگشت، همه و همه خدماتی هستند که موجبات اعتماد شما به ما را فراهم خواهد کرد >

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

021 88 50 50 12

×